- StockCode: EVT-RET-S-GO
<
>
Elev8 Touch sit-stand return desk 600mm x 800mm - silver frame and grey oak top
Non-Returnable Product
People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Colour | Oak |
| Environment Support | FSC Certified |
| For Use With | Elev8 Touch |
| Desk Colour | Grey Oak |
| Dimensions (WxDxH) | 600x800x650-1250mm |
| Cable Management | Available |
| Frame Colour | Silver |
| Manufacturer | Dams International |
| Height Adjustable | 650-1250mm |
| Weight | 32.5kg |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Size | 600mm |
| Style | Return Unit |
Product Information
| Brand | Elev8 |
| Type | Desk Extensions |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews
