- StockCode: EVTBT20-K-O
<
>
Elev8 Touch boardroom table 2000mm x 1000mm - black frame and oak top
Non-Returnable Product
People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Colour | Oak |
| Dimensions (WxDxH) | 2000x1000x650-1250mm |
| Edge Profile | Impact Resistant ABS |
| Environment Support | FSC Certified |
| Eco-Aware | Yes |
| Manufacturer | Dams International |
| Height | 650-1250mm |
| Leg Colour | Black |
| Leg Type | Straight Leg |
| Size | 2000mm |
| Shape | Rectangular Table |
| Top Material | MFC Top |
| Top Thickness | 25mm |
| Table Colour | Oak |
| Warranty | 2 Year Warranty |
Product Information
| Brand | Elev8 |
| Type | Boardroom Table |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews
