- StockCode: CP18ER-G-O
<
>
Contract 25 right hand ergonomic desk with panel ends and graphite corner leg 1800mm - oak
Non-Returnable Product
People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Colour | Oak |
| Material | Wood |
| Cable Port | Yes |
| Dimensions (WxDxH) | 1800x800x725mm |
| Desk Depth | 800mm |
| Manufacturer | Dams International |
| Pedestals | None |
| Leg Type | Panel End |
| Frame Colour | Graphite |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Style | Radial Desks |
| Top Colour | Oak |
| Size | 1800mm |
Product Information
| Brand | Contract 25 |
| Type | Office Desks |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews
