- Colour - White
- Paper Core - 12.7mm
- BPA Free
- 55GSM
<
>
57 x 57mm Thermal Till Rolls (20)
31 Stock Available
People who bought this also bought
-
Product Code: FS464033806 Stock Available
-
Product Code: KF108499447 Stock Available
-
Product Code: KF108485309 Stock Available
-
Product Code: KF02025Q197 Stock Available
-
Product Code: AU994861788 Stock Available
-
Product Code: KF26060207 Stock Available
-
Product Code: ES450134469 Stock Available
Product Details
General Information
| Dimensions | 57x57x12.7mm |
| Colour | White |
| Core Diameter | 12.7mm |
| Part | 1-Ply Rolls |
| Roll Type | Thermal Rolls |
| Roll Width | 57mm |
| Roll Size | 57x57mm |
| Manufacturer | CTS |
| Grammage | 55gsm |
Product Information
| Brand | CTS |
| Type | Thermal Rolls |
Description
Our 57 x 57mm Thermal Till Rolls are the perfect alternate option for your receipt printing needs as you can rely on them to produce excellent results every time.
Please note that some product packaging may vary from illustrations.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
