- Professional solution for referencing documents with vertical sliding rule
- Suitable for larger reports holding up to 50 sheets
- Collapsible for easy storage
- Magnified line guide keeps eyes on-track
- Four angle settings for flexibility
<
>
Concord 10-Part 1-10 Index Polypropylene A4 Grey 62405
146 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | Grey |
| Format | A4 |
| Product colour | Grey |
| Weight | 440 g |
| Harmonized System (HS) code | 83040000 |
| Products per pallet (EU) | 216 pc(s) |
| Package width | 37 mm |
| Package depth | 293 mm |
| Package height | 373 mm |
| Package weight | 600 g |
Product Information
| Brand | Concord |
| Type | Divider |
Sustainability
Description
Alternative Products
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
