- Cyan inkjet cartridge
- compatible with DCP-J4110DW MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFC-J4610DW MFC-J4710DW
- MFC-J6000 series
- 600 page yield
<
>
Brother LC123C Inkjet Cartridge Cyan LC123C
8 Stock Available
People who bought this also bought
-
Product Code: FS918788
-
Product Code: FS918583239 Stock Available
-
Product Code: FS2951791 Stock Available
-
Product Code: FS91299822 Stock Available
-
Product Code: KF0221711821 Stock Available
-
Product Code: BA7621947 Stock Available
-
Product Code: BA713951 Stock Available
-
Product Code: BA7139288 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | Cyan |
| Type | Original |
| Printing colours | Cyan |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour ink page yield | 600 pages |
| Print technology | Inkjet printing |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Country of origin | Philippines |
| Width | 25 mm |
| Depth | 90 mm |
| Height | 115 mm |
| Weight | 35 g |
| Package weight | 69 g |
| Pallet gross height | 15.8 cm |
| Products per pallet | 3000 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 30 pc(s) |
| Layers per pallet | 5 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Pallet gross weight | 216 kg |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
Product Information
| Brand | Brother |
| Type | Ink |
Sustainability
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
