- StockCode: BDC800-K-BW
<
>
Brescia circular dining table with flat square black base 800mm - barcelona walnut
Non-Returnable Product
People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Colour | Walnut |
| Dimensions (WxDxH) | 800x800x725mm |
| Frame Colour | Black |
| Manufacturer | Dams International |
| Leg Type | Single Pole |
| Size | 800mm |
| Shape | Circular Table |
| Use | Indoor |
| Table Height | 725mm |
| Warranty | 2 Year Warranty |
Product Information
| Brand | Brescia |
| Type | Canteen Tables |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews
